O firmie Stylbruk

Start 9 Kontakt 9 O NAS

O FIRMIE STYLBRUK

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, działającą na rynku śląskim od ponad 70 lat. Obecnie prowadzi ją czwarte pokolenie.
Pierwotna nazwa wywodziła się od nazwiska założyciela, który rozpoczął działalność w Zielinie. Eryk Stryi specjalizował się w betoniarstwie, produkcji bloczków i kręgów betonowych oraz dachówek, które były ręcznie wytwarzane i ozdabiane. W 1972 r. rozpoczął swoją działalność w Wawrzyńcowicach w gminie Strzeleczki, w województwie opolskim, gdzie firma ma obecnie swoją siedzibę. Wraz z upływem lat betoniarnia stopniowo rozrastała się, rozbudowując zakres proponowanego asortymentu.

Około dwadzieścia lat temu właściciele firmy postanowili rozszerzyć działalność o produkcję kostki brukowej. Prężny rozwój firmy i wzrost zapotrzebowania na nasze produkty spowodował, że dotychczsowa linia techologiczna kostki brukowej stała się niewystarczająca. Było to impulsem do podjęcia przez Zarząd firmy strategicznej decyzji o zakupie nowoczesnej linii technologicznej, bardziej wydajnej, a zarazem zwiększającej moce produkcyjne naszego zakładu.

Dzięki pozyskanym funduszom unijnym oraz dużemu zaangażowaniu właścicieli, w 2010 roku możliwy stał się zakup i wdrożenie innowacyjnej linii produkcyjnej kostki brukowej. Od tego momentu staramy się odpowiadać na nowe trendy w zakresie wykończenia przestrzeni na zewnątrz budynków przemysłowych, parkingów, a także przestrzeni przydomowych, takich jak: podjazdy, podwórka i alejki ogrodowe.

Cały czas trwają prace nad zwiększeniem atrakcyjności naszych produktów m.in. poprzez wprowadzenie nowej gamy kolorystycznej oraz interesującego wykończenia.

Sukcesywnie wprowadzamy coraz to nowsze wzory.
Nasza oferta jest bogatsza z sezonu na sezon i zaspokaja nawet najbardziej wymagających Klientów.
W 2015 roku podjęliśmy decyzję o zmianie dotychczasowej nazwy firmy na Stylbruk.

KOSTKA BRUKOWA

Firma STYLBRUK to opolski producent kostki brukowej oferujący swoje produkty od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług dzięki czemu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować szeroki asortyment produktów o bardzo wysokiej jakości i w konkurencyjnych cenach.
Z naszych produktów korzystają firmy układające kostkę brukową w całej Polsce. Zaufali nam specjaliści, dlatego śmiało możesz zaufać nam i Ty!

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej firmy. Służymy fachową pomocą, miłą atmosferą oraz atrakcyjnymi cenami i rabatami dla stałych odbiorców.

Kostka brukowa STYLBRUK ułożona została już na wielu podjazdach, parkingach i chodnikach w całym kraju, na Opolszczyźnie to miedzy innymi: Niemodlin, Opole, Głogówek, Kluczbork, Olesno, Nysa, Zawada, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Korfantów, Zdzieszowice, Chmielowice, Komprachcice, Wawelno, Polska Nowa Wieś, Ochodze, Luboszyce.